Smek yazılımlar

Yazılım Çözümleri

pdks yazılımları, üye takip ve kontrol yazılımları, geçiş kontrol yazılımları

Günümüzde İnternet teknolojisinin gelmiş olduğu nokta ve insan hayatında kapladığı yer yadsınamaz bir yoğunluğa ulaşmıştır. Öyle ki insanlar akıllı telefonlarla beraber dünya da ne olup bitiyor anında öğrene biliyor. Tabi ki ciddi bir bilgi kirliliği de oluşturmuyor değil. Ancak biz işin teknolojik ve alt yapı gelişmeleri ile beraber bilgi kirliliğinden ziyade insan oğluna çalışma hayatında ne gibi kolaylık getire biliriz düşüncesiyle hareket etmekten yanayız.

Geçiş Kontrol Sistemleri ile ilgili bir çok lokal de masa üstü uygulaması olarak çalışan program bulunmaktadır. Ancak firmalar bir takım girişimlerde bulunsalar da henüz geniş kapsamlı bir bulut üzerin de çalışan ihtiyacı görecek bir programlar serisi ortaya çıkarılmış değil.

Adilo Bilişim olarak 2016 yılı başlarında başladığımız Web Tabanlı Geçiş Kontrol Yazılımları serisine 2017 yılının sonlarında sonlandırmış bulunuyoruz. 2 yıllık çalışmalarımız sonucun da sektörü bambaşka bir noktaya taşıyacak Web tabanlı Yazılım uygulamalarımızla siz değerli müşterilerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız. İnsan olarak bu tarz gelişmelerin yaratmış olduğu kolaylıklardan günümüz de herkesin faydalanması gerektiğini düşünüyoruz.