• P 300

P 300 PROXİMİTY KART OKUYUCU

P 300 STANDOLANE PROXİMİTY KART OKUYUCU

*YÜKSEK PERFORMANS
*IŞIKLI TUŞ TAKIMI
*ŞIK TASARIM
*KOLAY KURULUM
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
*TURNİKE KAPI AÇMA

3000 kullanıcı kapasiteli Makim P 300 Proximity kart okuyucu, Pastik dış kasası ile iç ortamlarda kullanılabilir. Kartlı geçiş, şifreli geçiş, kart+ şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.

Wiegand 26 bit arayüz ve arkadan aydınlatmalı tuş takımı dahil olmak üzere birçok ekstra özelliklere sahiptir. 3000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan P 300 proximity kart okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir.

Bu özellikler ile P 300 Proximity kart okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, sistem yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.Makim P 300 proximity kart okuyucu kayıt tutulması gerektirmeyen her türlü kapı ve noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile geçiş kontrol paneline bağlanarak , geçiş kontrol sistemine dahil edilebilir.


MAKİM