• M 111

M 111 MİFARE KART OKUYUCU

M 111 STANDOLANE MİFARE KART OKUYUCU

* YÜKSEK PERFORMANS,
* İDEAL ÇÖZÜM,
* TURNİKE VE KAPI AÇMA

2000 kullanıcı kapasiteli Makim M 111 Mifare kart okuyucu, güçlü, sağlam darbelere dayanıklı dış kasası ile iç ortamlarda kullanılabilir. Kartlı geçiş, şifreli geçiş, kart+ şifre geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.

Wiegand 26 bit arayüz ve arkadan aydınlatmalı tuş takımı dahil olmak üzere birçok ekstra özelliklere sahiptir. 2000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan M 111 Mifare kart okuyucuhızlı çalışma performansına sahiptir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir.Bu özellikler ile M 111 Mifare kart okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, siste yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.Makim M 111 Mifare kart okuyucu kayıt tutulması gerektirmeyen her türlü kapı ve noktalarda kullanılmaktadır. Aynı zamanda wiegand 26 çıkışı ile geçiş kontrol paneline bağlanarak , geçiş kontrol sistemine dahil edilebilir.


MAKİM