• ML 10R

ML 10R MİFARE KART OKUYUCU

ML 10R MİFARE KAPI KİLİDİ 

*YÜKSEK PERFORMANS
*ŞIK DİZAYN
*KOLAY KURULUM
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
*KAPI AÇMA
*KULLANICI DOSTU
*GÜÇLÜ MEKANİK YAPI

 

ML10R gelişmiş RFID teknolojili akıllı kilittir. Kendi kendinize hızlı ve kolayca kilidinizi değiştirebilmeniz için tasarlanmıştır.

ML10R kapı kilidi  yüksek hızda çalışma performansına sahip standalone olarak çalışan akıllı kilittir.
ML10R çinko alaşımlı kapı kilidi şık kasa tasarımı ile iç mekanlarda uygun olarak kullanılabilir. Kart ile açılarak geçiş kapılan  kapı kilidinde ; yönetici, normal  ve geçici kullanıcı olmak üzere 3 farklı seviyede kullanıcı özelliği bulunmaktadır. Yönetici ya da kullanıcı ekleme , silme ya da kullanıcı değiştirme gibi işlemleri kilit üzerinde kolayca yapabilmektedir.

 

Kendi kendinize kilidinizin kolayca kurulum ve değişimini yapabilmeniz için tasarlanan kapı kilidinde batarya azaldığında uyarı vermektedir. Enerji kesintisi olsa bile kayıtlı data veritabanında saklanılmaktadır. Tüm kapı yönleri için uygun tasarımdadır. Kapı kilidi üzerinde LED göstergesi vardır ve içerisinde dahili buzzer vardır.  Acil durumlar için mekanik kilit ile de kapı açılabilmektedir.

 

Bu özellikler ile ML10R kapı kilidi sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.


MAKİM