• UB 10

UB 10 MİFARE KART OKUYUCU

UB 10 MİFARE KART OKUYUCU

* YÜKSEK PERFORMANS,
* İDEAL ÇÖZÜM,
* TURNİKE VE KAPI AÇMA

4500 kullanıcı kapasiteli Makim UB 10 Standalone Mifare Kart Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Kartlı geçiş ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.4500 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan UB 10 Standalone Mifare Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.

UB 10 Standalone Kart Okuyucu ile istenildiği taktirde, kart ID’leri yazılıma kaydedilir. Kart ekleme ve kart silme işlemi kart okuyucuya ihtiyaç duymadan UB 10 okuyucunun kendi yazılımı ve M2 USB Kart okuyucu ile yapılabilmektedir. Böylece, aynı site, aynı bölge, aynı alan içine ekstra UB 10 mifare standalone kart okuyucu eklendiği zaman, kart okuyucuya kartları tek tek tanıtmak yerine, kart ID’leri master karta yüklenerek, kolayca kart okuyucuya tanıtılabilir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir ve arkadan aydınlatmalı ledi ile şık bir dizayna sahiptir. 12 V ile çalışmaktadır.Bu özellikler ile UB 10 Standalone Mifare Kart Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.


MAKİM