• CMR 10

CMR 10 PROXİMİTY KART OKUYUCU

CMR 10 PROXİMİTY KART OKUYUCU(IP 65)

* YÜKSEK PERFORMANS,
* İDEAL ÇÖZÜM,
* TURNİKE VE KAPI AÇMA
* IP 65

5.000 kullanıcı kapasiteli Makim CMR 10 Proximity Kart Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Kartlı geçiş ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 200.000 log kapasitesi vardır. 5.000 kullanıcı için 20ms altında okuma hızı olan CMR 10 Proximity Kart Okuyucu hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Cihaz aynı zamanda wiegand giriş ve çıkışı ile panele bağlanabilmektedir ve RS485 ile bağlantısı yapılabilmektedir.Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 Vile çalışmaktadır.

Bu özellikler ile CMR 10 Proximity Kart Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.


MAKİM