• CMR 500

CMR 500 PROXİMİTY RENKLİ EKRAN PARMAK İZİ

CMR 500 PROXİMİTY PARMAK İZİ TERMİNALİ (IP65)

*YÜKSEK PERFORMANS
*ŞIK KASA
*KOLAY KURULUM
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
*TURNİKE KAPI AÇMA
*RAPORLAMA
*HABERLEŞME
*IP65

5.000 kullanıcı kapasiteli Makim CMR 500 Parmak İzi Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Kart + parmak izi geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 200.000 log kapasitesi vardır. 5.000 kullanıcılı cihaz hızlı çalışma performansına sahiptir.

TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Cihaz aynı zamanda wiegand giriş ve çıkışı ile panele bağlanabilmektedir ve RS485 ile bağlantısı yapılabilmektedir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 V ile çalışmaktadır. 1.6 TFT renli ekranı ile, yapılan işlemleri ekrandan takip edebilirsiniz. Kartı okuttuğunuzda kart id’si, eğer kaydedilmişse bilgiler okuyucu ekranında görünmektedir.Bu özellikler ile CMR 500 Parmak İzi Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.