• F 16

F 16 MİFARE STANDOLANE KART OKUYUCU

F 16 MİFARE PARMAK İZİ TERMİNALİ(IP 65)

*YÜKSEK PERFORMANS
*ŞIK KASA, KOLAY KURULUM
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
*TURNİKE KAPI AÇMA
*RAPORLAMA
*HABERLEŞME
*RENKLİ EKRAN
*IP 65

Makim F 16 Parmak İzi Okuyucu TCP /IP (Ethernet) ile haberleşerek iletişim sağlayan ve iç ve dış ortamlarda kullanılabilen şık tasarımlı kart okuyucudur.

3.000 kullanıcı kapasiteli Makim F 16 Parmak İzi Okuyucu, geçiş kontrol için dizayn edilen şık tasarımlı bir üründür. Parmak İzi, kart, parmak izi+kart geçiş opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucunun 100.000 log kapasitesi vardır. 3.000 parmak izi ve 30.000 kart kullanıcılı cihaz hızlı çalışma performansına sahiptir. IP 65 özelliği ile dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.
TCP / IP ve RS485 iletişim portalı ile haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir.
Wiegand in ve out özelliği ile hem panele bağlanabilir hem panel görevi görerek dahili okuyucu bağlanabilir. Okuyucu 12 V DC ile çalışmaktadır.
Bu özellikler ile F 16 Parmak İzi Okuyucu sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.


MAKİM