• FV 350

FV 350 PROXİMİTY DAMAR PARMAK İZİ

FV 350 PROXİMİTY DAMAR-PARMAK İZİ TERMİNALİ

*YÜKSEK PERFORMANS
*ŞIK DİZAYN
*KOLAY KURULUM
*HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
*TURNİKE KAPI AÇMA
*KULLANICI DOSTU
*HABERLEŞME
*HIZLI EŞLETİRME
*MULTİBİYOMETRİK

 

ZK FV350 Damar + Parmakizi Terminali, aynı anda damar ve parmak biyometrik datasını alarak okuyabilen; ergonomik, yüksek güvenlikli multibiyometrik geçiş kontrol cihazıdır.

1000 damar, 1000 parmak izi kapasiteli ZK FV350 damar + parmak izi terminali, şık kasa tasarımı ile iç mekanlarda uygun olarak kullanılabilir.

Aya + parmak izi + kart opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur. Kullanıcılar verileri TCP/IP ve RS485  bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler.

TCP / IP ve RS485 iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. En son teknoloji ile üretilen damar+ parmak izi terminali damar + parmakizi , parmak izi ve şifre opsiyonları ile çalışabilmektedir.

1000 kullanıcı için 2 saniye altında okuma hızı olan ZK FV350 damar + parmak izi 2.8 inç renkli ekranı olan ZK FV350 damar + parmak izi, eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir.Bu özellikler ile ZK FV350 damar + parmak izi site yönetimi için, fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalardaki geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.


MAKİM