• P 160

P 160 PROXİMİTY AYA TANIMA

P 160 PROXİMİTY AYA TANIMA TERMİNALİ  

YÜKSEK PERFORMANS
ŞIK DİZAYN
KOLAY KURULUM
HIZLI ÇALIŞMA PERFORMANSI
TURNİKE KAPI AÇMA
KULLANICI DOSTU
HABERLEŞME
HIZLI EŞLETİRME

 

ZK P160 Proximity Aya Tanıma Terminali, elektrikli kilit, kapı sensörü, çıkış butonu gibi çıkış ürünlerinin bağlanabildiği multibiyometrik geçiş kontrol cihazıdır.

 

600 aya kapasitesi, 3000 parmak izi kapasiteli ZK P 160 aya tanıma terminali, şık kasa tasarımı ile iç mekanlarda uygun olarak kullanılabilir.

Aya + parmak izi + kart opsiyonları ile turnike kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucudur.Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısıile tüm 100.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir.

TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. En son teknoloji ile üretilen aya+ parmak izi terminali gruplara bölmeden içinde 600 aya şablonu ve 20.000 parmak izi şablonu tutabilir.
600 kullanıcı için 1 saniye altında okuma hızı olan ZK P160 aya tanıma terminali 2.8 inç renkli ekranı olan ZK P160 aya tanıma terminali, kartı okuttuğunuzda kart id’si , eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir.Bu özellikler ile ZK P160 aya tanıma terminali site yönetimi için, fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalardaki geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.


MAKİM