• D 35

D 35 PROXİMİTY RENKLİ EKRAN YÜZ TANIMA

D 35 PROXİMİTY YÜZ TANIMA TERMİNALİ(1200 KİŞİ)

*GELİŞMİŞ YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİ
*YÜKSEK ÇALIŞMA PERFORMANSI
*ŞIK DİZAYN, KOLAY KURULUM
*TURNİKE – KAPI AÇMA
*HABERLEŞME
*HIZLI EŞLEŞTİRME
*RENKLİ EKRAN

 

D 35 Multi-Bio yüz tanıma terminali; yüz tanıma + şifre + parmak izi + proximity kartlı geçiş opsiyonları ile turnike ve kapı açma özelliğine sahip röleli okuyucu, iç mekanlara uygun olarak kullanılmaktadır.

1200 yüz tanıma, 1500 parmak izi, 2.000 kart kapasitesine sahip okuyucunun log kapasitesi 100.000 dir. Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısı ile tüm 100.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir.
TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. Aynı zamanda USB çıkışı bulunan okuyucu Wi-fi bağlantı sağlayabilir. Renkli ekranı olan D 35 Multi-Bio yüz tanıma terminalinde kartı okuttuğunuzda kart id’si , şifrenizi girdiğinizde ya da yüz ve parmak izi ile giriş yapıldığında ; eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir.
Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir cihaz 12 V ile çalışmaktadır. Zil özelliği ile ayarlanan mola saatlerinde, bağlanan zile tetik vererek zili çaldırır.
Bu özellikler ile D 35 Multi-Bio yüz tanıma terminali sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.


MAKİM