• TR FACE 200

TR FACE 200 RÖLELİ RENKLİ EKRAN YÜZ TANIMA

TR FACE 200 RÖLELİ YÜZ TANIMA TERMİNALİ(800 KİŞİ)

*GELİŞMİŞ YÜZ TANIMA TEKNOLOJİSİ
*YÜKSEK ÇALIŞMA PERFORMANSI

*ŞIK DİZAYN
*KOLAY KURULUM
*HABERLEŞME
*HIZLI EŞLEŞTİRME
*DOKUNMATİK EKRAN
*TURNİKE VE KAPI AÇMA

TR FACE 200 yüz tanıma terminali 1 saniyeden az yüz eşleştirme özelliği ile güçlü donanım platformu olan, 2.8 inç dokunmatik ekranlı, şık tasarımlı, röleli, multi biyometrik geçiş kontrol terminalidir.

TR FACE 200 yüz tanıma terminali; yüz tanıma geçişi ile  iç mekanlara uygun olarak kullanılmaktadır. 800 yüz tanıma kapasitesine sahip okuyucunun log kapasitesi 80.000 dir.

Kullanıcılar verileri TCP/IP bağlantısı ile kolayca yazılım ile yönetebilirler ve USB bağlantısı ile tüm 80.000 log hareketi kolayca cihazdan alınabilir. TCP / IP iletişim portalı ile doğrudan haberleşen okuyucudan tüm log bilgileri, giriş çıkış bilgisi, kişi bazlı yetkilendirme, günlük, haftalık, aylık gibi tüm raporlar yazılım ile alınabilmektedir. 2.8 inç dokunmatik ekranı olan TR FACE 200 yüz tanıma terminalinde yüz ile giriş yapıldığında ; eğer kaydedilmişse kişi ismi gibi bilgiler görünmektedir.Üzerinde röle olan okuyucu turnike ve kapı açabilmektedir.

Dahili buzzer özelliği ile gerçekleştirilen her işlemde sesli uyarı verir .Bu özellikler ile TR FACE 200 yüz tanıma terminali sadece küçük iş yerleri , evler, apartmanlar, site yönetimi için değil, aynı zamanda fabrikalar , depolar, laboratuarlar, bankalar, cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de geçiş kontrolleri için ideal bir üründür.